Książki

Konkurs plastyczny "Zaopiekuj się mną"!

Uwaga, uwaga – konkurs!

Z okazji przyjazdu do Polski autorki serii „Zaopiekuj się mną” Holly Webb, mamy dla Was niespodziankę – konkurs! Wykonajcie dowolną techniką pracę plastyczną, prezentującą Waszego ulubionego bohatera „Zaopiekuj się mną”. Zróbcie zdjęcie swojemu dziełu i prześlijcie je na adres konkurs@zaopiekujsiemna.com.pl, wpisując w tytule: Konkurs „Zaopiekuj się mną”.  Swoje prace możecie słać do 28.03.2019 r. Z nadesłanych prac wyłonimy trzech zwycięzców, a pomoże nam w tym sama Holly Webb!

Wygrać możecie bony zakupowe do wykorzystania na aktualną ofertę Wydawnictwa Zielona Sowa, dostępną na stronie zielonasowa.pl. Pierwsze miejsce – 200 zł brutto, zaś drugie i trzecie miejsce – 100 zł brutto.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich miłośników serii „Zaopiekuj się mną” :) Czekamy na Wasze prace! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 10.04.2019 r.

Jeśli nie macie jeszcze 18 lat,  poproście swojego opiekuna o przesłanie Waszej pracy wraz z wyrażeniem zgody o wzięciu przez Was udziału w konkursie. Powodzenia!

Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://www.zaopiekujsiemna.com.pl/regulamin-konkursu-plastycznego

 

Dadano: 14/03/2019