Gra

Gra „Zaopiekuj się Mną” została stworzona z myślą o wszystkich dzieciach, które pragną zaopiekować się zwierzakiem. Wirtualny pies lub kot czeka na swojego właściciela. Może zostaniesz nim właśnie Ty?

 

Wersja przygotowana dla telefonów i tabletów z systemem Android oraz na IOS jest rozwinięciem serwisu internetowego www.zaopiekujsiemna.com.pl. Dziecko po wybraniu zwierzaka i nadaniu mu imienia rozpoczyna opiekę nad swoim pupilem, np. w czasie podróży lub w oczekiwaniu na wizytę u lekarza. Co jeszcze można zrobić, aby zwierzak był szczęśliwy? Poniżej kilka wskazówek i porad.

 

Przede wszystkim nie zapominaj nigdy o karmieniu, dawaniu wody i zabawie (głaskanie mile widziane:). Ważna jest także dbałość o higienę pupila – czesanie i kąpiel i oczywiście sprzątanie po nim. Każdą z tych czynności możesz wykonać trzy razy w ciągu dnia, za co otrzymasz po jednym punkcie. Staraj się o tym nie zapominać – jeśli jednak tak się zdarzy, poziom zadowolenia Twojego zwierzaka może spaść. Jeśli przez tydzień nie odwiedzisz swojego pupila ucieknie do lasu i będziesz musiał go w nim odnaleźć.

 

Gra „Zaopiekuj się Mną” zainspirowana jest bestsellerową serią książek Holly Webb o tym samym tytule. Pisarka opowiada proste historie o zwierzętach, których życie bardzo często zależy od ludzkiej pomocy. Holly Webb pragnie uświadomić swoim młodym czytelnikom, jak ważna jest odpowiedzialność i empatia w sprawowaniu opieki nad czworonożnym przyjacielem. Jednocześnie pokazuje, że zwierzęta właścicielowi ofiarowują swoje serce i są mu całkowicie oddane.  

 google play

app store

online