Książki

Forum ZSM - oficjalny komunikat

Drodzy Forumowicze!

Nadszedł ten moment, w którym musieliśmy podjąć ważną, ale również bardzo trudną dla nas decyzję o zamknięciu forum na stronie zaopiekujsiemna.com.pl. Jednocześnie informujemy, że forum będzie działało jeszcze do końca marca 2017 roku. Po tym czasie forum zostanie oficjalnie zamknięte...

Chcemy, żebyście wiedzieli, że nie była to dla nas łatwa decyzja, ale konieczna, aby strona mogła dalej istnieć w nieco zmodyfikowanej wersji. Pomimo tych zmian strona będzie cały czas aktywna! Gra i pozostałe zakładki nadal będą działać i będziemy dbać o ich sprawne funkcjonowanie.

Forum na stronie zaopiekujsiemna.com.pl działa już od kilku lat i w tym czasie zgromadziło całkiem spore grono zaangażowanych i wiernych fanów, którym chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wszystko, co tu się działo! To były dla nas niezapomniane lata, podczas których zaskakiwaliście nas swoim zaangażowaniem, każdym wpisem i każdą miłą wiadomością! Ogromnie Wam za to DZIĘKUJEMY!

Wszystkich fanów chcielibyśmy również poinformować, że w tym roku pojawią się kolejne części książek z serii Zaopiekuj się mną. Specjalnie dla forumowiczów mamy PREZENT w formie 25% zniżki na zakup książki Supeł, niesforny pupil. Przy zakupie książki przez stronę zielonasowa.pl należy podać kod rabatowy: ForumZSM.

Wiemy również, że przez ten czas na forum nawiązało się wiele wspaniałych znajomości. W przyszłości chcielibyśmy, aby takim interesującym miejscem do wymiany opinii na temat książek była nowa strona wydawnictwa: zielonasowa.pl, która zostanie, również z myślą o Was, odświeżona. Zapraszamy również do zaglądania na nasze profile na Facebooku, gdzie informujemy o nadchodzących nowościach:

 

Jeszcze raz gorąco DZIĘKUJEMY za wszystko!

O wszystkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

Zespół Wydawnictwa Zielona Sowa

Dadano: 21/02/2017